wtorek, 11 grudnia 2018 Dziś imieniny obchodzą: Damazy, Waldemar

Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin

2 grudnia 2017 r. w Łabuńkach Pierwszych odbył się VII Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin. W Turnieju wzięło udział 206 zawodników z Ukrainy (Rawy Ruskiej, Żółkwii) i 7 Klubów IKO Polska: Lublina, Chełma, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Radzynia Podlaskiego, Przeworska, Zamościa. Sędzią Głównym zawodów był Shihan Krzysztof Policha a sędzią technicznym Sensei Jerzy Wójcik.Turniej był okazją do współzawodnictwa i wspólnej zabawy z koleżankami i kolegami z innych Klubów.


Zwycięzcom puchary i dyplomy wręczał Antoni Wojciech Turczyn Wójt Gminy Łabunie, Shihan Krzysztof Policha i Bożena Juszczak-Tymczuk.
 
Uczestników odwiedził Św. Mikołaj ze słodkościami, również w trakcie zawodów na hali pojawili się Mikołaje motocykliści z Zamojskiej Grupy Motocyklowej, którzy sprawili dzieciom wiele radość swoimi kolorowo świecącymi motocyklami.
 
Była bobra zabawa, wiele emocji, zdrowa rywalizacja i wysoki poziom startujących zawodników. Wszystkim zawodnikom gratulujemy startów. Sensei dziękujemy za przybycie i sędziowanie. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy zawodach. Osu!
 
Turniej zorganizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Łabunie.
 

Krzysztof Policha