poniedziałek, 21 sierpnia 2017 Dziś imieniny obchodzą: Franciszka, Joanna

Protokół Komisji Konkursowej „Przed Wielkanocą 2017”

Komisja w składzie: Teresa Zwolan – przewodnicząca, Henryka Wiater, Agnieszka Piela w dniu 4 kwietnia 2017 r. dokonała oceny 189 prac nadesłanych w trzech kategoriach: kartka, pisanka, stroik.
Nagrodzono 68 prac i wyróżniono 52:

 
 
 

Kategoria: stroiki

 

  1. Magdalena Lalik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- WYRÓŻNIENIE
  2. Patryk Janduła, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres- WYRÓŻNIENIE
  3. Kinga Sak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres- WYRÓŻNIENIE
  4. Mateusz Bartoszczyk, kl. VI, ZS Łabuńki Pierwsze, op. R. Kożuszek- III MIEJSCE
  5. Krystian Gałek, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak- II MIEJSCE
  6. Paulina Pyś, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak – I MIEJSCE
  7. Zuzanna Burdzy, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
  8. Przemysław Wiciński, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  9. Karol Piłat, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  10. Milena Piłat, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A.Gałka
  11. Jakub Pyś, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres

 
 

Kategoria: pisanki

 

  1. Miłosz Dębkowski, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak- WYRÓŻNIENIE
  2. Julia Sowa, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak- WYRÓŻNIENIE
  3. Sandra Fusiarz, kl. kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – WYRÓŻNIENIE
  4. Marcin Jastrzębski, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
  5. Natalia Schab, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
  6. Nikola Kusy, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
  7. Amelia Górska, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
  8. Patryk Zygmunt, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak- WYRÓŻNIENIE
  9. Weronika Burdzy, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka- WYRÓŻNIENIE
  10. Kacper Tymczuk, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze – WYRÓŻNIENIE
  11. Aleksandra Czwórnoga, kl.III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – III MIEJSCE
  12. Wiktoria Szeremeta, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
  13. Aleksandra Typiak, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – III MIEJSCE
  14. Kacper Wilk, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- III MIEJSCE
  15. Zosia Niemczuk, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – III MIEJSCE
  16. Jakub Gadecki, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/ K. Wolska – III MIEJSCE
  17. Natalia Wiater, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz – III MIEJSCE
  18. Lena Zwolan, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz – III MIEJSCE
  19. Magdalena Kozioł, kl. VI b, ZS Łabunie- III MIEJSCE
  20. Katarzyna Juśko, kl. VI b, ZS Łabunie – II MIEJSCE
  21. Krystian Kiszka, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak-Antoniewicz – II MIEJSCE
  22. Mateusz Matejanko, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – II MIEJSCE
  23. Rafał Bezpalko, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – II MIEJSCE
  24. Julia Szykuła, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska- II MIEJSCE
  25. Szymon Ułanowski, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska – II MIEJSCE
  26. Aleksandra Johaniuk, kl.V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka- I MIEJSCE
  27. Wojciech Kostrubiec, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – I MIEJSCE
  28. Miłosz Wolski, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – I MIEJSCE
  29. Magdalena Lalik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  30. Jakub Chwiejczak, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/K. Wolska
  31. Marcel Greszta, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  32. Julia Kostrubiec, kl.III a, ZS Łabunie, op. Lucyna Gredys
  33. Dawid Tymczuk, kl.III b, ZS Łabuńki Pierwsze
  34. Emilia Sawka, kl.V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  35. Karina Kolaja, kl. II ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  36. Roksana Wiater, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak
  37. Jakub Czekierda, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  38. Dawid Kuśmierz, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska
  39. Mateusz Traczuk, kl.V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  40. Karol Sołoducha, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska
  41. Kacper Maliszewski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  42. Dominik Sokołowski, kl. O b, ZS Łabunie, op. Celina Grott
  43. Patrycja Sokołowska, kl. O b, ZS Łabunie, op. Celina Grott
  44. Marcel Branecki, kl. O b, ZS Łabunie, op. Celina Grott
  45. Gabriela Synowiec, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak
  46. Weronika Turczyn, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  47. Kamila Szczerbik, kl. III, ZS Łabunie, op. L. Gredys
  48. Amelia Brzycka, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, Grażyna Węcłak
  49. Jan Ziarkiewicz, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  50. Patrycja Burdzy, kl. IV, ZS Łabuńki Pierwsze, op. D. Faron
  51. Patrycja Rycak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
  52. Szymon Grenda, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
  53. Jarek Bosiak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
  54. Dominik Sołoducha, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska
  55. Alan Kania, kl. IB, ZS Łabunie
  56. Julia Rosek, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/ K. Wolska
  57. Daria Rycak, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  58. Alicja Piłat, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka

 
 

Kategoria: kartki

 

  1. Zuzanna Juszczak, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/K. Wolska – WYRÓŻNIENIE
  2. Emilia Sokołowska, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- WYRÓŻNIENIE
  3. Miłosz Jastrzębski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- WYRÓŻNIENIE
  4. Szymon Grenda, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
  5. Jan Ziarkiewicz, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  6. Karol Piłat, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op.H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  7. Natalia Smalcuga, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/K. Wolska- WYRÓŻNIENIE
  8. Wiktoria Palonka, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  9. Julia Kuśmierz, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
  10. Oliwia Flak, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
  11. Kinga Baraś, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
  12. Patrycja Rycak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
  13. Agnieszka Feręszkiewicz, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
  14. Wiktoria Życzkiewicz, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
  15. Agnieszka Łazorczyk, kl. IIIa, ZS Łabunie, op. L. Gredys – WYRÓŻNIENIE
  16. Nikola Wiater, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
  17. Roksana Lachawiec, kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – WYRÓŻNIENIE
  18. Wiktoria Wilkiewicz, kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – WYRÓŻNIENIE
  19. Norbert Pokrywka, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/ K. Wolska – WYRÓŻNIENIE
  20. Kamil Zwolak, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  21. Amelia Flak, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  22. Karina Fusiarz, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  23. Anna Góra, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
  24. Marcel Branecki, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – WYRÓŻNIENIE
  25. Krzysztof Słupski, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – WYRÓŻNIENIE
  26. Jakub Byczek, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
  27. Anna Zubrzycka, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
  28. Maja Wolska, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
  29. Milena Śliwińska, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
  30. Oliwia Żuk, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
  31. Dawid Pokrywka, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – WYRÓŻNIENIE
  32. Weronika Ternes,  kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
  33. Oskar Pakuła, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  34. Martyna Turczyn, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  35. Kacper Helman, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  36. Aleksandra Skotnicka, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  37. Lena Hubala, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  38. Maja Lupa, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  39. Jakub Lesiuk, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
  40. Julia Juś, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – III MIEJSCE
  41. Weronika Rozkres, kl. III b, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – III MIEJSCE
  42. Sebastian Sokołowski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
  43. Szymon Mateusiak, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys- III MIEJSCE
  44. Oliwia Suchara, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
  45. Dawid Sawka, kl. VI, ZS Łabuńki Pierwsze, op. Z. Momot- III MIEJSCE
  46. Jakub Czekierda, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
  47. Oliwia Piela, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska – III MIEJSCE
  48. Magdalena Branecka, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – III MIEJSCE
  49. Karina Kolaja, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – III MIEJSCE
  50. Amelka Krupa, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka – III MIEJSCE
  51. Milena Teterycz, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  52. Sylwia Wiater, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  53. Miłosz Słupski, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  54. Julia Petryk, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  55. Nino Hereta, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  56. Lena Turczyn, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak – III MIEJSCE
  57. Anna Mazurek, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  58. Dominika Sokołowska, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
  59. Oskar Bondyra, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – II MIEJSCE
  60. Paweł Wołoszyn, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska – II MIEJSCE
  61. Weronika Turczyn, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – II MIEJSCE
  62. Kacper Bodziuch, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- II MIEJSCE
  63. Kacper Chachaj, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – II MIEJSCE
  64. Jakub Pyś, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres- II MIEJSCE
  65. Dominik Pokrywka, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
  66. Anna Borek, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
  67. Szymon Bryk, kl.0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz- II MIEJSCE
  68. Amelia Zwolan, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz- II MIEJSCE
  69. Igor Buczak, kl.0, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
  70. Dominik Sokołowski, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
  71. Wiktoria Podpryga, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
  72. Milena Gałan, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys – I MIEJSCE
  73. Wiktoria Szeremeta, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec – I MIEJSCE
  74. Maja Litwińczuk, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – I MIEJSCE
  75. Maja Ćwik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec – I MIEJSCE
  76. Julia Helman, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec – I MIEJSCE
  77. Emilia Sawka, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka- I MIEJSCE
  78. Szymon Sawka, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. Anna Pyś – I MIEJSCE
  79. Marlena Skiba, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak – I MIEJSCE
  80. Maja Bondyra, kl.0, PP Łabunie, op. A. Grela – I MIEJSCE
  81. Emilia Bezpalko, kl.0, PP w Ruszowie, op. A. Rybak – Antoniewicz – I MIEJSCE
  82. Maria Jastrzębska, kl. 0a, ZS Łabunie – I MIEJSCE
  83. Wiktoria Buczak, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – I MIEJSCE
  84. Kamil Typiak, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – I MIEJSCE
  85. Patrycja Godzisz, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – I MIEJSCE
  86. Natalia Mróz, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak – I MIEJSCE
  87. Amelia Górska, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  88. Alan Kania, kl. IB, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  89. Nikola Kusy, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  90. Emilia Stadnicka, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  91. Kacper Wilk, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  92. Oliwier Hołys, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  93. Piotr Mróz, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  94. Wojciech Rozkres, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  95. Marcel Greszta, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
  96. Krystian Gałek, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak
  97. Sebastian Łukaszek, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  98. Jakub Madeja, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  99. Hubert Niemczuk, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  100. Szymon Mołdoch, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  101. Joanna Szwaczkiewicz, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  102. Milena Piłat, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
  103. Paulina Pyś, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak
  104. Paweł Wolski, kl. IV a, ZS Łabunie, op. M. Czuj
  105. Karol Witkowski, kl. IIIc, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  106. Kacper Maliszewski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  107. Krystian Zwolan, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  108. Aleksandra Pokryszka, kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja
  109. Patrycja Pysiewicz, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys
  110. Aleksandra Dudek, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys
  111. Magdalena Lalik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  112. Karolina Gołębiowska, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
  113. Wiktor Burdzy, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  114. Przemysław Wiciński, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  115. Jagoda Soboń, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  116. Kacper Tymczuk, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  117. Julia Szykuła, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  118. Bartłomiej Starszuk, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  119. Jakub Hubala, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
  120. Filip Podskarbi, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska

 

Wręczenie nagród: 9 kwietnia 2017 r. godz. 14.30, sala konferencyjna Domu Kultury w Łabuniach. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i opiekunów!!!
 
Podczas finałowej wystawy odbędzie się kiermasz wszystkich prac zgłoszonych do Konkursu. Zebrane fundusze w formie darowizny zostaną przekazane Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.